Czy potrzebny jest mi Assistance?

Samochód przyzwyczaja nas do pewnej wygody. Jeżeli ktoś na co dzień nie jeździ autem, to jest w stanie przeżyć. Dopiero po zakupie własnego samochodu jesteśmy w stanie ocenić, jak wiele rzeczy do tej pory nas omijało. Pamiętajmy o odpowiednim ubezpieczeniu samochodu.

Assistance dla samochodu

Tak dużo mówi się o AC i OC. Czy to jedyne polisy dla samochodu? Oczywiście, że nie. Do wyboru mamy także Assistance. Niektórzy właściciele pojazdów otrzymują je w gratisie do swoich polis AC/OC, a inni muszą postarać się o dodatkowy wykup. Czym jest taka polisa i czy każda osoba powinna ją mieć? Assistance zapewnia określony rodzaj pomocy, gwarantowany przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Do zakresu tej pomocy wlicza się pomoc medyczną, serwisową, a także informacyjną. Czy warto ubezpieczyć? To wszystko zależy już do właściciela samego pojazdu. Osoby, które mają już Assistance mówią śmiało, że była już przynajmniej jedna taka sytuacja, kiedy pożałowali, iż tej polisy nie mają.

Pomoc w każdej sytuacji

Kiedy można liczyć na taką pomoc? Najczęściej kierowcy korzystają z niej, kiedy znajdują się oni daleko od domu, a ich auto odmawia posłuszeństwa. W takich sytuacjach mogą oni zadzwonić do towarzystwa ubezpieczeniowego, który zapewni im holowanie do najbliższego, ale dobrego warsztatu, gdzie samochód będzie oczekiwał na szybką naprawę. Sam kierowca i jego towarzysze (np. rodzina jadąca na wakacje) może zostać zakwaterowana w hotelu na koszt towarzystwa ubezpieczeniowego, nie martwiąc się o niespodziewane, dodatkowe finanse.

 

Zobacz inne:
OC na miesiąc
ubezpieczenie auta na angielskich tablicach
Kalkulator OC bez podawania danych osobowych
Ubezpieczenie OC na raty
OC dla młodego kierowcy

Samochód przyzwyczaja nas do pewnej wygody. Jeżeli ktoś na co dzień nie jeździ autem, to jest w stanie przeżyć. Dopiero po zakupie własnego samochodu jesteśmy w stanie ocenić, jak wiele rzeczy do tej pory nas omijało. Pamiętajmy o odpowiednim ubezpieczeniu samochodu. Assistance dla samochodu Tak dużo mówi się o AC i OC. Czy to jedyne…

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/ Industrialny metalowy hoker stołek barowy z oparciem https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/