Audi A4 – koszt najtańszej polisy OC

Audi A4 to solidny i ceniony w Polsce samochód. Wiele osób decyduje się właśnie na ten, nieco starszy egzemplarz Audi. Na model A4 decydują się ludzie klasy średniej. Ile wyniesie ich najtańsza polisa OC? Przedstawiamy! 

 

Audi A4 to model ceniony i przez młodszych i nieco starszych – doświadczonych kierowców. Poniższa analiza będzie dotyczyć modelu pochodzącego z roku 2009, uwzględniając dwa warianty. 

  1. Właścicielem jest dwudziestojednolatek, pochodzący z Krakowa. Posiada on prawo jazdy od roku 2017. Mężczyzna chce kupić polisę , która obowiązuje od 2019 roku – 10 lipca. Chcę to zrobić drogą internetową.
  2. Właścicielem jest pięćdziesięcioletni pracownik służb mundurowych, zamieszkujący Gdańsk. Ten z kolei prawo jazdy ma od roku 1990. On również polisę chce kupić przez Internet.

Jak się okazuje, ubezpieczenie dla kandydata nr. 1 będzie nawet dwa razy droższa. Według porównywarki ubezpieczeń roczna ochrona wyniesie następująco:

  1. You Can Drive – od 2432 zł, aż do 4349 zł w Generali
  2. MTU24 – od 1878 zł, do 2188 zł w Generali.

Przyglądając się powyższym informacjom wnioskujemy, że ubezpieczenie dla tego samego pojazdu może się bardzo różnić. A to za sprawą samego właściciela. Młody kierowca zapłaci o wiele więcej. Zakładając droższe ubezpieczenie, różnica w kosztach wyniesie aż 554 zł.

 

Inne wpisy:

Wypowiedzenie umowy OC

Wycena aut używanych

Historia pojazdu po numerze rejestracyjnym

Ubezpieczenie skutera

Kary za brak OC w 2022 r

Audi A4 to solidny i ceniony w Polsce samochód. Wiele osób decyduje się właśnie na ten, nieco starszy egzemplarz Audi. Na model A4 decydują się ludzie klasy średniej. Ile wyniesie ich najtańsza polisa OC? Przedstawiamy!    Audi A4 to model ceniony i przez młodszych i nieco starszych – doświadczonych kierowców. Poniższa analiza będzie dotyczyć modelu…

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/