Assistance bez limitu kilometrów

Assistance to dobrowolny pakiet ubezpieczeniowy, który bez żadnego problemu działa na terytorium całej Rzeczypospolitej Polskiej. Dopiero po wyjeździe za granicę może okazać się, że Assistance nie działa wszędzie tam, gdzie my byśmy chcieli.

Wyjazd za granicę

W obecnych czasach wielu Polaków decyduje się na wyjazd za granicę własnym samochodem. Chętnie odwiedzamy Bułgarię, Chorwację, jak również Holandię, Włochy, Wielką Brytanię. Wystarczy przecież wspomnieć o naszych bliskich sąsiadach (Niemcy, Czechy, Słowacja), aby przekonać się, że wielu naszych rodaków można spotkać tam bardzo często. Czy i tam będzie działać nasze ubezpieczenie Assistance? Jak się okazuje odpowiedź na to pytanie jest negatywna. Zdecydowana większość kierowców w swojej polisie Assistance ma zapis o limicie kilometrów lub też o kraju, gdzie owo ubezpieczenie obowiązuje. Co zrobić w takiej sytuacji?

Dobry pakiet Assistance

Jest kilka towarzystw ubezpieczeniowych, które oferuje Assistance bez limitu kilometrów. Jeżeli wybieramy się w daleką podróż, zadbajmy o wykupienie takiej polisy. Tak, będzie to związane z nieco większymi kosztami, ale lepiej zapłacić coś takiego, niż kilka tysięcy złotych za holowanie samochodu do Polski z zagranicy. Nie jest to żart. W takim przypadku wszystkim zajmie się towarzystwo ubezpieczeniowe, które będzie w stanie sprowadzić samochód do Polski lub też będzie gotowe odstawić je do dobrego warsztatu. Również sam kierowca i jego towarzysze nie zostaną pozbawieni pomocy ubezpieczyciela. 

 

Zobacz również:

Utrata prawa jazdy

Akcyza na samochód

Zmiana danych w polisie OC

Przekroczenie terminu płatności raty za OC i AC

Przerwa w ubezpieczeniu OC

Assistance to dobrowolny pakiet ubezpieczeniowy, który bez żadnego problemu działa na terytorium całej Rzeczypospolitej Polskiej. Dopiero po wyjeździe za granicę może okazać się, że Assistance nie działa wszędzie tam, gdzie my byśmy chcieli. Wyjazd za granicę W obecnych czasach wielu Polaków decyduje się na wyjazd za granicę własnym samochodem. Chętnie odwiedzamy Bułgarię, Chorwację, jak również…

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/ https://beesafe.pl/ zobacz wiecej https://beesafe.pl/porady/przejazd-na-czerwonym-swietle/